Неділя, 22.07.2018, 03:50

«  Липень 2018  »

Методичні експерименти

Акмеосвіта як педагогіка успіху

Елементи акмеосвіти на уроках української словесності

(із досвіду роботи Пасальської Л.В.Акмеосвіта

Акмеосвіта приклад "Прокласти шлях до
вершини…"
Актуальність акмеологічної
концепції у сучасній школі
Переглянути

Актуальність акмеологічної концепції для сучасного уроку словесності

Переглянути

Урок-тренінг в рамках міського семінару-практикуму учителів української мови та літератури на тему "Реалізація ідей акмеосвіти на особистісно зорієнтованому уроці словесності"

Урок-тренінг «Формування умінь риторичної особистості: мистецтво виголошення вітальної промови». Майстер-клас від Левчук Ірини Петрівни, кандидата філологічних наук, доцента кафедри історії та культури української мови Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки

Творча майстерня. Презентація досвіду роботи «Концепція педагогіки успіху: спрямованість учнів на освіту і розвиток власної особистості».

Пасальська Лариса Володимирівна, учитель-методист

Педагогіка успіху: спрямованість учнів на освіту і розвиток власної особистості

Цікаві зустрічі у Східноєвропейському національному університеті ім.Лесі Українки

Творчо обдаровані учні 10, 9 класів, що захоплюються філологією, побували на факультеті філології та журналістики СНУ ім.Лесі Українки на запрошення декана Громика Юрія Васильовича, кандидата філологічних наук, доцента, та Левчук Ірини Петрівни, кандидата філологічних наук, доцента кафедри історії та культури української мови.

Програма зустрічі:

1. Екскурсія в музей Лесі Українки, музейний урок із декламацією віршів Лесі Українки від директора музею Тетяни Ярославівни Данилюк-Терещук.

2. Участь у зустрічі із молодою рівненською письменницею Ксенією Циганчук, та участь у презентації книги "Коли надходить темрява".

3. Зустріч із деканом факультету Громиком Юрієм Васильовичем, екскурсія факультетом філології та журналістики.

4. Екскурсія стародавнім Луцьком.