Субота, 18.01.2020, 12:38

«  Січень 2020  »

Методичне об'єднання вчителів початкових класів

Методичне об'єднання вчителів  початкових класів

29 березня 2019 року на базі школи проходили

Педагогічні читання «Педагогічна спадщина

В.О. Сухомлинського. Актуальність сьогодення»

«Вчителю! Будь майстром, поетом, художником у справі, яку ти любиш. Немає такої професії, в якій людина не змогла б дістатися вершини майстерності», писав В.О.Сухомлинський. У Володимир-Волинській ЗОШ №1 25 березня відбулися педчитання «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського. Актуальність сьогодення». Учасниками слухання були освітяни міста, запрошені - викладач–методист Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського Катинська Л.Л., члени секції педагогіки і психології студентського наукового товариства «Добротворець», педагоги ЗДО та ЦПО. Відкрила педагогічні читання Салабай Л.П., методист міського методичного кабінету. Мудрими настановами, безцінними порадами людяності поділилася з присутніми Лідія Леонідівна Катинська. Приємно здивував виступ студенського товариства. Кожен доповідач відкривав вчення В.О. Сухомлинського по-новому, ділився власним досвідом, розповідав як втілює у практиці ідеї великого педагога. Бібліотекар школи Михалюк О.І. організувала виставку «Невичерпна спадщина В.О.Сухомлинського». Доброзичливість, атмосфера співпраці та партнества панували під час педагогічних читань. На підсумок учитель ЗОШ №1 Адамчук В.Г. провела педагогічний практикум. Натхненні мудрим вченням вічного учителя, кожен запалив у своєму серці вогник людяності, вогник любові до дітей. Щиро вдячні за організацію та проведення Салабай Л.П., Катинській Л.Л. та Самусєвій Л.В. та всім учителям початкової школи ЗОШ#1.