Понеділок, 24.09.2018, 22:51

«  Вересень 2018  »

Початкова школа

АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ ДЛЯ СОЛДАТА

А ти живи, живи, герой і брат,
великий воїн і солдат –
за всіх, хто не прийшов назад з війни,

з безодні
живи, живи – на цій землі –

святій і рідній Україні.

Протягом І семестру навчання  у Володимир-Волинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проводились різноманітні благодійні заходи: акції, ярмарки… Школярі мали можливість  виявити доброчинність, свою громадську позицію, ставлення  до подій у країні.

Учні  2-А класу, хоча ще малі, не стояли осторонь, не були байдужими. Вони активно долучалися до життя школи. Так у жовтні місяці разом із своїм класоводом Адамчук В.Г.  діти  продавали свої іграшки, речі, книжки  на благодійному ярмарку. Зароблені кошти вони опускали до скриньки. Зібрані гроші учнівський парламент відніс родинам колишніх випускників школи, які загинули в зоні АТО.  У грудні школярі придбали благодійні квитки від «Дитячого фонду України» Волинського обласного відділення. Зібрані гроші організатор школи Петровська В.Б. передала до Червоного хреста на потреби української армії, дітям-сиротам. Допомагали у зборі теплих речей для воїнів, які перебувають на бойовому посту, захищаючи Україну. Діти приносили шкарпетки, светри, шапки.

Напередодні Дня  збройних сил України другокласники виявили бажання особисто привітати військових з їхнім професійним святом. Тато учня Чипенюка Вадима запропонував свою допомогу, адже він військовослужбовець і 4 місяці перебував у зоні АТО. Сергій Іванович домовився про екскурсію на території військової частини, і закипіла робота. Діти разом із вчителькою обміркували як краще привітати солдат і вирішили виготовити ангелів-оберегів і розучити вірші. В школі на уроках трудового навчання другокласники виготовили (в техніці «витинанка») «Янгола».  Діти вирізали шаблон із паперу, перенесли його на тканину, оздобили бісером, блискітками, блискучою тасьмою. Кожен виріб малята виготовляли з любов’ю, з вірою, що їхні ангелята стануть оберегами для військових у складних ситуаціях. Основною ідеєю акції  - було оформлення ангелів-оберегів дітьми, дитячих малюнків, оскільки вони все роблять щиро і від свого серця.

І ось настав день екскурсії. У школі діти зустрілися зі старшим прапорщиком  Чипенюком  С.І. Він коротко розповів дітям про події, які відбувалися влітку на сході України, показав світлини обгорілої військової машини. Діти на згадку подарували йому ангела-охоронця. Зібравши всі свої вироби, учні з класоводом та батьками вирушили у подорож. Перевізник Ляшук В.Ф. люб’язно надав автобус для поїздки, за що йому щира дяка. Також спасибі водієві Бунді Сергію за доброзичливе ставлення до дітей. У військовій частині на початківців  чекали з нетерпінням. Зустрів дітей заступник командира танкового батальйону по роботі з особовим складом майор Демедюк Володимир Максимович. Спочатку учнів запросили до актового залу на зустріч з солдатами-добровольцями. Дитячій радості з цього приводу не було меж.  Вони віршами подякували героям за мирне небо, за їхню відвагу, привітали зі святом. Хлопчики підходили до солдат  і тисли  їм руку, а дівчатка дарували свої малюнки та ангелів-охоронців. Вдячні військові провели цікаву екскурсію у музеї слави частини. Діти були вражені експонатами, фотографувалися біля них, уважно слухали розповіді екскурсовода.  По дорозі до школи, зупинилися на площі Героїв, біля пам’ятної дошки героям, що загинули на сході України. Під портретами колишніх випускників першої  школи запалили лампадки на знак подяки. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих.

Коли повернулися до школи, ділилися враженнями, обговорювали подорож.

Діти твердо вирішили, що будуть надалі надавати посильну допомогу, підтримку нашим солдатам і українському військові.
Рідненький мій солдате, мій янголе
Про тебе ні на мить не забуваю,
Я Бога за твоє  життя  благаю.
Хай збережи тебе, примхлива доля.

Тиждень   початкової школи

з 18 по 24 лютого 2013 року

"Веселкове суцвіття дитинства"

Вчіться з нами!

Мрійте з нами!

Грайтеся з нами!

Тиждень початкових класів 2015-2016 н.р.

Конкурс дитячої творчості "Поетичні  паростки - 2016" за темою "Ми за мир!" - переглянути

Конкурс "Кращий читач шкільної бібліотеки" - переглянути

Тиждень початкових класів - переглянути